ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TÜBİTAK PROJE BAŞVURU VE YAZMA SEMİNERİ
![TÜBİTAK PROJE BAŞVURU VE YAZMA SEMİNERİ](/meb_iys_dosyalar/2022_11/09225322_c29bcf10-9e51-4b3b-b893-4edab05342fb.jpg)
Doç.Dr. Sibel AÇIŞLI ÇELİK, Doç.Dr. Ali KOLOMUÇ, Ar-Ge birimi proje koordinatörleri ve öğretmenlerin katılımıyla TÜBİTAK proje başvuru ve yazma semineri gerçekleştirildi.Toplantıda,merkez ortaokul ve lise tübitak koordinatörü öğretmenlerimize 2204 A ve 2204 B Tübitak proje yazma- başvuru yapma eğitimi verildi. 5 gün ve 22 saatlik eğitim sonunda öğretmenlerimize belgeleri verilecek.