ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TÜBİTAK PROJELERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
![TÜBİTAK PROJELERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2022_01/26165156_m.jpg)
Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi tarafından 25.01.2022 Çarşamba günü saat 14.00'te TÜBİTAK 2204 A/B/C/D Ortaokul ve Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Bilgilendirme Toplantısı yapıldı.
Çevrim içi olarak yapılan toplantıda Ar-Ge Birimi İl Proje Sorumlusu Aybike Kurt Gültekin tarafından sunu yapılarak katılımcılara başvuru süreci ve dikkat edilmesi gereken noktalar hakkında bilgilendirme yapıldı.