ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Umre Ziyaretinden Dönen İmam Hatip Lisesi Öğrencilerinin Teşekkür Ziyaretleri

Umre Ziyaretinden Dönen İmam Hatip Lisesi Öğrencilerinin Teşekkür Ziyaretleri

Umreye Giden Öğrenci ve Öğretmenlerimizden Vali DOĞANAY’a Teşekkür Ziyareti

İl genelinde İmam Hatip Liselerine dereceyle giren 12 öğrencimiz, Artvin Anadolu İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri Öğretmeni Havva Yıldırım ve Ardanuç Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Yusuf Orhan nezaretinde umre ziyaretinde bulundu.

 

Karne tatili sürecinde 12 günlük umre ziyaretinde bulunan öğrenciler, 6 Şubat 2018 Salı günü İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil KAHVECİ, Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet BÜRLÜKKARA, Artvin Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü İbrahim TABAK ve öğretmenleriyle birlikte  Artvin Valisi Ömer DOĞANAY’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Öğrencileri makamında kabul eden Vali DOĞANAY, onlarla sohbet ederek duygu ve düşüncelerini paylaştı. Peygamberimizin “Ameller niyetlere göredir.”hadisini hatırlatarak böyle güzel bir yolculuğa niyet ettikleri ve gerçekleştirdikleri için teşekkür etti, öğrencilere çok okumalarını ve çok çalışmalarını öğütledi. Umre ziyaretinde bulunan öğrenciler umreye gitmelerine imkan sağladığı için Vali DOĞANAY’a teşekkür ederek kutsal topraklardan getirdikleri hediyeleri takdim ettiler.

Umre Kafilesinin Artvin Belediye Başkanı Mehmet KOCATEPE’ye Teşekkür Ziyareti

Umre ziyaretinde bulunan öğrenciler, öğretmenleriyle birlikte Artvin Belediye Başkanı Mehmet KOCATEPE’ye teşekkür ziyaretinde bulundu. Bu kutsal yolculuğa vesile olduğu için kendisine teşekkür ederek umreden getirdikleri hediyeleri takdim ettiler. Başkan KOCATEPE,   öğrenci ve öğretmenlerle bir süre sohbet edip onlarla anılarını paylaştı, “Gençler geleceğimizin teminatıdır, ülkesi ve milleti için fedakârlık yapmak da inancımızın gereğidir. O mübarek yerleri tam zamanında gördünüz, bu ziyaret umarım size bir ömür rehberlik eder. Rabbim inşallah Hac görevinizi de ifa etmeyi nasip eder.” diyerek öğrencilere çeşitli hediyeler verdi. Bundan sonraki öğrenim hayatlarında çok çalışmaları ve başarılı olmaları temennisinde bulundu.

Umreye Giden Öğrenci ve öğretmenlerin İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil KAHVECİ’yi Ziyareti

Vali DOĞANAY ve Belediye Başkanı KOCATEPE’yi ziyaretlerinin ardından İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil KAHVECİ’ye ziyarette bulunan Artvin Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü İbrahim TABAK, Artvin Anadolu İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri Öğretmeni Havva YILDIRIM, Ardanuç Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Yusuf ORHAN ve öğrenciler, İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil KAHVECİ’ ye teşekkür ederek hediyelerini takdim ettiler. KAHVECİ, bu güzel organizasyona katkı sunan, emeği geçen herkese teşekkür dileklerini iletti.

07-02-201807-02-201807-02-201807-02-201807-02-201807-02-201807-02-201807-02-201807-02-201807-02-201807-02-2018

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.