ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Uzaktan Eğitim Faaliyetleri Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İl ve İlçe Şube Müdürleri ile ilimiz genelinde yürütülen uzaktan eğitim faaliyetlerini değerlendirmek amacıyla telekonferans toplantısı yaptı.
Uzaktan Eğitim Faaliyetleri Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Telekonferans toplantısında uzaktan eğitim faaliyetlerinde derslerin niteliğini arttırmak için alınacak önlemler, LGS -YKS hazırlık çalışmaları, öğrenci ve veli rehberliği, EBA kullanımı ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından sağlanan tablet desteği ile Artvin Valiliği Tabletin Benden kampanyası kapsamında yürütülen çalışmalar değerlendirildi.

            Toplantıda konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR " Uzaktan eğitim sürecinde etkili sınıf yönetimi ve etkili ölçme değerlendirme ile öğrenme süreçlerinin verimlilik ve niteliğini arttırmak, öğrencilerimizin öğrenme kayıplarının önüne geçmek ve yeni öğrenmeler kazanmaları açısından son derece önemlidir. Öğretmenlerimiz ile yaptığımız çevrimiçi toplantılar ile bu süreci değerlendirerek etkili uzaktan eğitim sürecini derslerimize adapte ederek çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi.

            Toplantı İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri söz alarak toplantı gündemi hakkında değerlendirmelerde bulunmalarının ardından sağlık ve başarı dilekleri ile sonlandırıldı.

29-12-202029-12-2020

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.