ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VALİ DORUK ARTVİN RAM İDARECİ VE ÖĞRETMENLERİNİ KABUL ETTİ

VALİ DORUK ARTVİN RAM İDARECİ VE ÖĞRETMENLERİNİ KABUL ETTİ

Artvin Valisi Sayın Yılmaz Doruk; İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, Artvin Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Devrim Özbayrak ve beraberindeki öğretmenleri makamında kabul etti.

Kabulde, Vali Doruk'a; İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda 2019-2020 Yılı Erasmus+ Yetişkin Eğitimleri Projeleri kapsamında kabul edilen ve Artvin Rehberlik ve Araştırma Merkezi tarafından yürütülen Artvin Valiliğinin de ortak olduğu "Zihnimizdeki Engelleri Kaldırmaya Var Mısınız" ve "Özel Anne Babalara Özel Eğitim (ÖZAB)" adlı projeler hakkında bilgi verildi ve Artvin Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü tarafından çıkarılan, içeriğinde Müdürlüğün yaptığı projelerin ayrıntılarının yer aldığı dergiler Vali Yılmaz Doruk'a takdim edildi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Doruk, özel eğitim alanında ülkemizde de önemli çalışmaların olduğunu ve ilimizde yapılan özel eğitim çalışmalarını da yakından takip ettiğini belirterek Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar nezdinde, proje ekibinde yer alan konsorsiyum ortaklarını tebrik etti.

27-12-202127-12-202127-12-2021

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.