YAŞASIN OKULLAR AÇILDI
![YAŞASIN OKULLAR AÇILDI](/meb_iys_dosyalar/2022_09/12164441_WhatsApp_Image_2022-09-12_at_10.45.41.jpg)
17 Haziran 2022'de başlayıp bugün sona eren yaz tatilinin ardından öğrenci ve öğretmenlerimiz ilk ders zilinin çalması ile 2022-2023 eğitim öğretim yılına heyecan ve coşku ile başladılar.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Fahri Acar, okullarımızda ilk ders zilinin çalması kapsamında 12.09.2022 Pazartesi günü Atatürk Anıtı'na Müdürlüğümüz Çelengini sundu. Devamında 7 Mart Ortaokulunu ve Milli Egemenlik Anaokulunu ziyaret ederek ziyaret eden Acar, okuldaki eğitimci ve öğrencilerimizin yeni eğitim dönemlerini tebrik ederek heyecanlarına ortak oldu.