ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YAŞAYAN MATEMATİK: ARTVİN'E SAYISAL BAKIŞ KAMPIMIZ DEVAM EDİYOR
İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR; Borçka ilçemize bağlı Anbarlı köyündeki eski yatılı bölge okulumuzda 09 Ağustos- 05 Eylül tarihleri arasında devam edecek kampımıza Murgul'dan katılan öğrenci ve öğretmenlerimizle buluştu.![YAŞAYAN MATEMATİK: ARTVİN'E SAYISAL BAKIŞ KAMPIMIZ DEVAM EDİYOR](/meb_iys_dosyalar/2021_08/14132044_IMG-20210814-WA0006.jpg)
Kampımızdaki matematik, kodlama, sanat, zeka oyunları, müzik, oryantiring, STEM, astronomi, beden eğitimi ve spor atölyelerinde; ayrıca Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce okul bahçesine kurulan oyun parkurunda bilişsel, duyuşsal ve psikomotor olarak kendini geliştirme imkânı bulan öğrencilerimizle etkinlere de katılan ACAR, atölyelerde yapılan çalışmaları yerinde inceledi.