ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YAZ KURSLARI ZİYARETİ
![YAZ KURSLARI ZİYARETİ](/meb_iys_dosyalar/2024_07/10130948_4.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, 10.07.2024 Çarşamba günü yaz kursları kapsamında müdürlüğümüze bağlı Okuyan Artvin Kitap Kafe'de açılan resim kursunu ziyaret etti.
Usta öğretici ve kursiyerlerle sohbet eden Acar, kursiyerlerden gelen istek ve ihtiyaçları dinledi. Yaptıkları çalışmaları beğeniyle inceleyen Acar, usta öğretici ve kursiyerlere kolaylıklar dileyerek ziyareti sonlandırdı.
Ziyarette İl Milli Eğitim Müdürü Acar'a, Şube Müdürü İsmail İnan ve Ar-ge biriminde görev yapan öğretmenler eşlik etti.