ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YAZ KURSLARIMIZ YOĞUN OLARAK DEVAM EDİYOR
![YAZ KURSLARIMIZ YOĞUN OLARAK DEVAM EDİYOR](/meb_iys_dosyalar/2024_07/18162125_1.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, 18.07.2024 Perşembe günü Artvin Halk Eğitimi Müdürlüğünce yaz döneminde açılan özel eğitim kurslarına ziyarette bulundu.
Usta öğretici ve kursiyerlerle sohbet eden Acar, kursiyerlerden gelen istek ve ihtiyaçları dinledi. Yaptıkları çalışmaları beğeniyle inceleyen Acar, usta öğretici ve kursiyerlere kolaylıklar dileyerek ziyareti sonlandırdı.
Ziyarette İl Milli Eğitim Müdürü Acar'a, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Erol Murtezaoğlu, Şube Müdürleri Metin Özyer ve Fatih Yazıcı eşlik etti.