ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yılın Son Öğretmenler Odası Buluşması

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR'ın okul idareci ve öğretmenleri ile çevrimiçi olarak bir araya geldiği "Öğretmenler Odası Buluşmaları" bugün Merkez 7 Mart Ortaokulu ile devam etti.
Yılın Son Öğretmenler Odası Buluşması

Uzaktan eğitim çalışmalarında verimliliği arttırmak amacıyla ilimizdeki okullarla ayrı ayrı gerçekleştirilen çevrimiçi buluşmalarda okul yöneticileri ve öğretmenler İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR ile sohbet ederek duygu düşünce ve isteklerini aktarma, uzaktan eğitim sürecinde yaptıkları çalışmaları anlatma imkânı buluyorlar.

Buluşmada öğretmenlere seslenen İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR uzaktan eğitimde etkili sınıf yönetiminin öğrenme kayıplarını azaltma ve yeni öğrenmeler sağlama üzerindeki etkisi ile öğrencilerin derse katılımlarının arttırılmasındaki rolüne örnekler vererek açıklamalarda bulundu.

Temel Eğitim Hizmetleri biriminden sorumlu Şube Müdürü Cüneyt KAMACİ'nin de katıldığı çevrimiçi buluşmada Okul Müdürü Mahmut KESKİN, uzaktan eğitim sürecinde okul bünyesinde yapılan çalışmalar ve sınavlara hazırlık süreci hakkında bilgiler paylaştı.

           Program öğretmenlerin söz alarak yaptıkları çalışmalar ve hedefleri hakkında açıklamalarda bulunmalarının ardından sağlık ve başarı dilekleriyle tamamlandı.

31-12-202031-12-202031-12-2020

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.