ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YKS'ye Girecek Öğrenci ve Velileriyle Online Motivasyon Buluşması Yapıldı

YKS'ye Girecek Öğrenci ve Velileriyle Online Motivasyon Buluşması Yapıldı

Bu yıl 27-28 Haziran tarihlerinde yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesinde öğrencilerin motivasyonlarını arttırmak amacıyla Artvin Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde Artvin Rehberlik ve Araştırma Merkezi tarafından organize edilen online motivasyon buluşması 11 Haziran perşembe günü saat 20:00'de internet üzerinden canlı olarak yapıldı.

Online Buluşma Artvin Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Devrim ÖZBAYRAK'ın öğrencilere başarılar dilediği açılış konuşmasıyla başladı.Ardından Artvin Rehberlik ve Araştırma Merkezi Rehber Öğretmenleri Melek KIR ve Müjde DEMİRTAŞ öğrencilere motivasyonlarını arttırmaya yönelik bilgiler verdiler. Online buluşmanın velilere ayrılan bölümünde sınav öncesinde öğrencilere yaklaşımların nasıl olması gerektiği konusunda ele alındı. Artvin Fen Lisesi mezunlarından Galatasaray Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Öğrencisi Umut Baran HAMARAT ise kendi çalışma sürecini anlattı.

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.