YUSUFELİ HALK EĞİTİM YIL SONU SERGİSİ
![YUSUFELİ HALK EĞİTİM YIL SONU SERGİSİ](/meb_iys_dosyalar/2024_06/06170209_1.jpg)
Yusufeli Halk Eğitimi Merkezi tarafından düzenlenen yıl sonu sergi programı 06.06.2024 Perşembe günü gerçekleştirildi.
Sergiye ilçe protokolü, İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzü temsilen Şube Müdürleri Zeliha Güney ve Ferda Bulut , Ar-Ge Personeli Hacer Tüfekçioğlu, kursiyerler ve Yusufeli halkı katılım sağladı.
Saygı duruşu, İstiklâl Marşımızın okunması, açılış konuşmaları, halk oyunları gösterileri ile başlayan sergi programı; Yusufeli Halk Eğitimi Merkezi kursiyerleri tarafından ortaya çıkarılan el emeği göz nuru ürünlerin yer aldığı sergi alanının misafirler tarafından ziyaret edilmesiyle devam etti.
Sergide emeği geçen ve kursları başarı ile tamamlayan kursiyerlere Katılım Belgelerinin verilmesiyle program sona erdi.